Виконавчі провадження
 

Відповідно до Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження, затвердженого наказом Мін’юсту від 05.08.2016 № 2432/5, сторони виконавчого провадження забезпеченні доступом до інформації, що міститься в Автоматизованій системі виконавчого провадження з можливістю здійснення боржниками в онлайн режимі сплати заборгованості за виконавчими провадженнями.

У разі проведення боржником онлайн-сплати заборгованості відображається загальна сума боргу за виконавчим провадженням, а саме, сума коштів, що підлягає стягненню за виконавчим документом з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника за виконавчим провадженням та основної винагороди приватного виконавця.

Так, сторони виконавчого провадження мають можливість отримати доступ до всіх виконавчих проваджень, по яким такі особи є боржниками або стягувачами.

Для отримання такого доступу користувачу потрібно пройти авторизацію, шляхом реєстрації користувача на вебпорталі «Он-лайн будинок юстиції» з обов’язковим використанням засобу кваліфікованого електронного підпису.

Ідентифікація особи здійснюється за допомогою даних засобу кваліфікованого електронного підпису.

Здесь сообщение об ошибке!

Показати Здесь сообщение об ошибке!

Показати

Показати

Забули пароль? Будь ласка, введіть адресу своєї електронної пошти.

Здесь сообщение об ошибке!

Закрыть