Авторизація існуючого та Реєстрація нового користувача

Для того щоб зареєструвати нового користувача на порталі електронних послуг «Он-лайн будинок юстиції» необхідно перейти за посиланням https://online.minjust.gov.ua 

після чого у верхньому правому куті натиснути на кнопку «Вхід».

 

Після переходу на сторінку авторизації ( https://online.minjust.gov.ua/login ), необхідно прикріпити Електронний цифровий підпис, шляхом вибору Центру сертифікації ключів;

далі слід натиснути кнопку «Обрати», знайти свій ЕЦП на комп’ютері та ввести пароль захисту ключа та натиснути кнопку «Зчитати». 

Також користувач має змогу зареєструватись та в подальшому авторизуватись на порталі електронних послуг «Он-лайн будинок юстиції» за допомогою захищеного носія (Кристал/Алмаз та ін.), для цього необхідно підключити захищений носій до ПК, далі треба обрати Центр сертифікації ключів обрати тип носія та ввести пароль захисту ключа та натиснути кнопку Зчитати.

 

 

 

 

Зміна ЕЦП

У разі необхідності зміни ЕЦП на електронному сервісі «Он-лайн будинок юстиції, необхідно виконати наступні дії:

На сторінці порталу https://online.minjust.gov.ua/login  необхідно виконати авторизацію за допомогою нового Електронно цифрового підпису, шляхом вибору Центру сертифікації ключів;

далі слід натиснути кнопку «Обрати», знайти свій ЕЦП на комп’ютері та натиснути кнопку «Зчитати». Після чого система перевірить ідентифікаційна данні та буде додано новий ЕЦП.

 

Також користувач має змогу зареєструватись та в подальшому авторизуватись на порталі електронних послуг «Он-лайн будинок юстиції» за допомогою захищеного носія.

Необхідно підключити захищений носій до ПК, далі треба обрати Центр сертифікації ключів обрати тип носія та ввести пароль захисту ключа та натиснути кнопку Зчитати. 

 

Здесь сообщение об ошибке!

Показати Здесь сообщение об ошибке!

Показати

Показати

Забули пароль? Будь ласка, введіть адресу своєї електронної пошти.

Здесь сообщение об ошибке!

Закрыть