РЕЄСТРАЦІІЙНІ ДІЇ ЩОДО ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ПІДПРИЄМЦЯ

 

Через персональний кабінет «Онлайн будинку юстиції» можна подати документи на внесення наступних реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців:

  • реєстрація фізичної особи підприємцем;
  • включення відомостей про фізичну особу - підприємця до реєстру;
  • припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

 

Державна реєстрація фізичних осіб - підприємців (далі - державна реєстрація) - офіційне засвідчення факту набуття статусу підприємця фізичною особою.

Включення відомостей про фізичну особу – підприємця до реєстру – внесення до реєстру інформації про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Фізична особа - підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою.

 

 

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

 

Яким чином?

Документи для проведення реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців осіб в електронній формі подаються особисто заявником через персональній кабінет на веб-сайті «Онлайн будинок юстиції».

 

Документи

Перелік документів, необхідних для державної реєстрації фізичної особи-підприємця зазначено у ст.18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Реєстрація/припинення фізичної особи-підприємця на підставі документів, поданих в електронній формі  проводиться незалежно від місця знаходження фізичної особи-підприємця в межах України.

 

Відповідальні органи:

Міністерство юстиції України, Державне підприємство «Будинок юстиції».

 

Вибір системи оподаткування:

Одночасно з подачею документів для державної реєстрації фізичної особи підприємцем у електронній формі може бути подана заява на обрання спрощеної системи оподаткування.

 

Нормативно-правова база:

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

Здесь сообщение об ошибке!

Показати Здесь сообщение об ошибке!

Показати

Показати

Забули пароль? Будь ласка, введіть адресу своєї електронної пошти.

Здесь сообщение об ошибке!

Закрыть